20. dubna 2013

Z deníčku posledních dní

Měli jste strach, jestli jsem pořád živá, žejo? Tak vás asi zklamu, jsem. :)
Živá, zdravá, odpočatá, plná samých dobrých pocitů a připravená na návrat sem. 

Nastřádalo se mi toho docela dost. Škola, práce, babička v nemocnici, Morava,... a asi vás nebudu zatěžovat. Prostě a jednoduše to chtělo pauzu. 

Stalo se ale taky spoustu novinek a skvělých věcí

Jednou z nich je koncert Imagine Dragons. Už jsem vám sem jejich tvorbu několikrát vkládala a prostě... jsou moje srdeční slabost. A mám lístky na jejich středeční koncert. 
Bylo to sice dost o nervy, ale jsou doma. Poslední lísky na planetě Zemi. A jsou moje. Nadělila jsem si o fousek dřív dárek k narozeninám. Před chvilkou jsem zjistila, že lísky jsou znovu k mání, jen tedy ted už se skoro 100% přirážkou - za 890 Kč!
Potkám se tam s někým z vás? Jdete někdo taky?

Dál taky spousta nákupů, Interbeauty, novinky na trhu - hodně věcí, o kterých chci psát.V mezičase také začala nová série neuvěřitelného seriálu Game Of Thrones. Upřímně? První díly mě krapet zklamaly, každopádně i tak si nenechám ujít jedinou minutu. Silně návyková záležitost.


A začalo nám jaro! Teď už doopravdy - žádný sníh, pravé jarně-letní počasí.
Jak si ho užíváte?


Doufám, že vám malý random článek nevadil, nechtěla jsem jen tak po pauze rovnou najet a dělat, jako by se snad nic nedělo. :)
A jako malou omluvu přináším namátkou pár mých ID oblíbenců. Zjistila jsem, že hodně lidí o nich ani neslyšelo, tak to změňmě!


Hezký víkend, pupíci!

11 komentářů:

 1. moc pěkné shrnutí posledních dnů, užij si koncert, bohužel nejedu, ale určitě to bude parádní! :-))

  GA o Tangle Teezer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě bude, strašně se těším! :) Děkuju.

   Vymazat
 2. Imagine Dragons Ti závidím. šla bych hned :))

  OdpovědětVymazat
 3. lístky na ně jsem si kupovala snad už v prosinci, strašně se na ně těším!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bývala bych je taky měla už tak brzo, ale bohužel byly menší komplikace. :) Nicméně nemůžu ani dospat, bude to noc roku. :))

   Vymazat
 4. Jak to, že jsem o Imagine Dragons do teď nic neslyšela? Jsou skvělí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevím, ale jsem ráda, žes k nim našla cestu. Nemám na ně slov, nejlepší hudba století. :D

   Vymazat
 5. Imagine Dragons znám už dýl a taky je naprosto miluju! Jejich CD si pouštím od rána do večera a ještě mě neomrzelo. :-) Ovšem informace, že tady budou mít koncert mě zcela minula! Škoda!!! :-( Byla bych ráda (a určitě nejen já), kdyby jsi se po koncertu podělila o svoje dojmy. ;-) Užij si parádně koncert a těším se na nové články. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, pokud by nevadil report bez fotek, (protože nepočítám s tím, že bych něco fotila, metálně budu někde sněním, nirvánou a slintáním) možná bych se i do něčeho pustit mohla. :)
   Díky. :-)

   Vymazat
 6. Hurá, návrat "ztracené dcery" :) Už jsem si říkala, co s tebou je. Těším se na další posty :)
  Přiznávám, že ID vůbec neznám, ale zní to vážně dobře :)

  OdpovědětVymazat
 7. užij si je, jsou skvělý! jejich hudbě jsem přišla na chuť teprve nedávno a musím říct, že na jejich koncert bych jela hned :)

  s GoT to mám stejně, byla jsem nětěšená jako malý dítě a první díl mě bohužel vůbec nevzal. vynahradil mi to až ten díl z minulého týdne a ten dnešní! hltala jsem každou sekundu a prostě miluju dějovou linku s Deanerys, škoda, že jí tam je tak málo. ta postava mě fakt baví :)

  OdpovědětVymazat