4. února 2012

China Glaze - Little Drummer Boy

Jenom smolař jako já může být nemocný znovu a v tu nejnevhodnější chvíli. Vážně. Je to hnus, tohle počasí, to vám řeknu. 

A já jenom doufám, že na mě znovu nespadne to "nakupovací/objednávací" období, protože poslední dobou se mi líbí víc laků, než by bylo potřeba. Takže dneska tu pro vás mám China Glaze - Little Drummer Boy
Ok, přiznám se, miluju vánoční koledu stejného názvu (nejlépe nazpívanou malým Jacksonem), takže to byl jeden z rozhodujících faktorů, když jsem rozhodovala mezi asi pěti kousky. :)

Shall I play for you, pa rum pum pum pum, 
On my drum?

Je to lak z legendární (?) stříbrnovíčké vánoční kolekce Winter/Holiday 2010


A barva? Hodně hodně tmavě modrý navy/midnight shimmer kousek, řízlý šedivou a možná kapkou tyrkysu, i když ten je vidět až na druhý pohled. Obecně ve mně evokuje vánoční noční oblohu, čistou, kouzenou, tichou a poklidnou. Ale v tomhle případě bych řekla, že základ je modro-černý (hoooodně tmavý), dálě regulovaný práve shimmerem.


Co se týče konzistence, hodně lidí by z ní učůrávalo blahem. Ok, já nejsem většina lidí. Mně vadí, že je krémově tekutý, jakože nikdy nevím, kam mi uteče a hodně blbě se to dá celé kočírovat směrem, který chci já. Ale pokud to někdo z vás z mého vysvětlování pochopil, usoudíte asi spíš, že je to mou nešikovností. Jo, je to možný.

A barva, jo, ta mě zklamala. Nalakovaná totiž vůbec modře většinu času nevypadá, spíš černě, ale tak na druhou tranu na sluníčku krásně vynikne a přijde mi pak dost luxusní. :) Navíc na nehtech vypadá x-krát tmavší než v lahvičce a je jedno, v kolika vrstvách ji nalakujete.

Je to one-coater, ale já zase dvě, žejo. Tentokrát ale proto, abych ty obloučky alespon nějak zestetičtila.


Schne docela hezky, i když ne zrovna ho hyperblesku, ale začínám si zvykat.

No, řekla bych, že jinak už k němu asi nemám slov, tak budu doufat, že jste si alespoň připomněli vánoční atmosféru, stejně jako já. A pokud ne, poslechněte si písničku, která s tímhle lakem víc než úzce souvisí? 

Pořád nic? Ok, s tím už já asi nic teda neudělám, no... :)


Jak se vám LDB líbí? Co vy a zimní nemoci?
Už jste hlasovali v anketě? Výsledky vypadají vážně zajímavě. :)

7 komentářů:

 1. Ahoj,lak je krásný, ale já mám raději veselejší barvičky:-) M.

  OdpovědětVymazat
 2. Mě tenhle zas až tak nebere, zdá se mi moc tmavý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě. Já jsem se na nj těšila, ale prostě mě zklamal. Čekala jsem víc shimmeru, víc barvy... Nevím. :/ Ale jako špatný není, to ne.

   Vymazat
 3. ja mám rada i tmavé, niekdy to pekne vynikne.


  www.juliettefashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám tmavé barvy ráda a bez laku na nehty si sama sebe nedokážu představit:)

  http://stylewithoutlimits.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 5. velmi pekna farba taka zimna, elegantna:) moze byt:)
  http://cookieswardrobe.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat